|
Fiamhoz
/zsolozsma/
Gyere fiam
menjünk
menjünk
télben
sárban
hidegben
nyárban
éj hűvösében
égnek kékjében
szálljunk a fényben
kéz a kézben
csillagok fényében
ím itt a méhemben
testemben hordtalak
véremből tápláltalak
nincsen gát előttünk
csak előre menjünk
ne nézzünk hátra
a fájdalom hiába
túllépünk rajta
múlik a sötétség
eltűnik a vétség
fény vagy a
szememben
pihenj a
lelkemben. |