Angyalszárnyon termett ünnep

Küszöbön van már az ünnep,
ajtót tárok, - lépjen be!

Boldogságom egyre teljebb,
gyertyát gyújtok szívembe...

Hadd lobogjon fel az égig!

Szállok én is lázas lángon,
égi úton csillagfényig, -
földre hozom édes álmom:

Vigasztalást, megbékélést,
szeretetet, hő bizalmat,
csendet, békét és megértést,
amit csak egy hű szív adhat.

Boldog álom! Légy valóság!

Örvendjen minden szenvedő,
ragyogjon mennyei jóság,
örökkévaló jövendő.

Reménycsillag, égi kisded
áraszd fénnyel a világot!

Angyalszárnyon termett ünnep,
hozd az igaz boldogságot!