Ó, Ti Nők!
Százszorszép virágai
az ébredő tavasznak.
Amikor a réten
új rügyek fakadnak.
Ébredjetek ti is
a tavaszi széllel,
Legyetek boldogok
nappal és éjjel.
Tegyétek boldoggá
a másik nemet,
hisz a napsugár is
ma Tirátok nevet!
Tündököljetek, mint
százszorszép virágok,
illatotok járja be
az egész világot.
Hódítsátok meg
a férfi szíveket,
erősödjön meg
bennük a hitetek.
Szeressétek őket,
hisz értetek élnek,
nélkülük nem lenne
ilyen szép az élet.