Téli dal

Alkotások

 

Szél citerázik a dombok alatt,
reszket az erdő, reszket a vad.
Tél szele ez már e bús napon,
Fagyapó lépked a fehér havon.

De hiába hideg, hiába tél,
szerelmem lángol, izzik a vér.
Hogyha majd nyár lesz, eljön a lány.
Remény van bennem, hogy szeretsz talán.