Én az éjjel nem aludtam egy órát,
mindig hallgattam a babám panaszát.
Éjfél táján méges elszenderedtem,
rólad babám minden gondom levettem.
Úgy levettem, hogy soha eszembe se juss,
jóságodért fizessen meg a Jézus.

Kezdőlap