Én az éjjel nem aludtam egy órát, mindig hallgattam a babám panaszát. Éjfél táján méges elszenderedtem, rólad babám minden gondom levettem. Úgy levettem, hogy soha eszembe se juss, jóságodért fizessen meg a Jézus.