![]() |
Én vagyok az, aki nem jó, a fellegajtót nyitogató. Nyitogatom a felleget, sírok alatta eleget. Ifijúságom telik el, azért a szívem hasad el. Ifijúság gyöngykoszorú, ki elveszti de szomorú. De bolond volnék, ha búsulnék, ha a búnak helyet adnék. Én a búnak utat adok, magam pedig vígan járok. |