Erdők, völgyek, szűk ligetek,
sokat bújdostam bennetek.
Bújdostam én a vadakkal,
sírtam a kis madarakkal.

Erdők, völgyek, szűk ligetek,
elmegyek már közületek,
gondom nem jól viseltétek,
szívem rabbá ejtettétek.

Kezdőlap