Piciny vagyok, de víg kedvű,
gyönge csókom de jó ízű.
Nincsen az a csók jó ízű, 
Hej, ki végtére nem keserű.
Nincsen az a csók jó ízű, 
hej, ki végtére nem keserű.

Kezdőlap