jaj mit tennék...

jaj mit tennék ha lehetne
hegyet raknék sík vidékre
közelebb hoznám a tengert
lóvá tennék minden embert

az ördöggel paroláznék
fentiekkel is kártyáznék
elnyerném a glóriákat
ördögtől a nagy szarvakat

megkötném szélúrfi sarkát
napra húznék sötét sapkát
megpörgetném a világot
érezném, hogy körhintázok

ha kívül belül itt a sátán
én meg csak ülök a hátán
rám néz nevetek szemébe
vágtatunk „fenti” elébe

 

 

Következő alkotás >