aggodalomra itt semmi ok
hisz nem látszik most a végzet
a föld még tengelyén forog
csak az ember sejtheti a véget
pedig minden megmarad majd
nem rejti el a feledés
nem ez lesz az első kudarc
de a föld él és tovább remél
sebeit is begyógyítja talán
jön egy új felváltó „igézet”
ha nem hazudják el a „bárdok”
mondák mondják el az egészet
lesz újra zöld fű fa és virág
az ember innen hiányozni fog
mert kipusztítja önmagát
amilyen pénzéhes bolond
én nem hullatok könnyet érte
hisz maga alatt vágja a fát
ha majd enyészete eljön érte
a bolygót szidja istenhez kiált
ajánlás
herceg szeretem én a földet
a virágok csodás illatát
imádom apró kertemet
ismerek itt minden egyes fát
ha menni kell akkor elmegyek
add a természet őrizze tovább