Ha itt az óra...

"Eljön a perc, amikor az ember felismeri, 
hogy nincs értelme tovább vándorolni. 
Akárhova megyünk, magunkat
úgyis magunkkal visszük" 

(Jagos István Róbert)

 

ha itt az óra akkor menni kell
a magadba döntött méreg kehely
erősíti a világ torz és rohadt
szanaszét szórva vágy szilánkokat

a fájdalomküszöb néha alacsony
torzult álmok közt csak néma közöny
a lét foga csattog húst marcangol
átok-eső hullik rád valahol

ordít a csended nincs kapaszkodó
háttér elmosódott felejteni jó
lenne ha tudnál de pörög az agy
holnap már nem leszel aki ma vagy

perzselő a tűz és emésztő a vágy
marcangolt lélekkel élni tovább
döntesz lépsz és lélekben feladod
elköszönni nem tudsz nem akarod...

ajánlás

herceg tudod ha végére ért az élet
megpihenni talán hozzád megtérek
búcsúzni a léttől csak szépen szabad 
ez nem lehet most terhes gondolat 
találkozunk egyszer a túloldalon 
rájövünk az élet nem is volt fájdalom...


 

Következő alkotás >