a csend mesél
én hallgatom
mellettem ül
az ágyamon
nincs szóvirág
sem cikornya
csak való világ
ha mese volna
jó lenne újra
magasan szállni
nem a pocsolya
szélén dagonyázni
egymást szeretni
mint akkor régen
csak úgy elveszni
szemed tüzében
de a csend mesél
magam vagyok
bár megtehetném
nem lázadok