jó lenne újra...

a csend mesél
én hallgatom
mellettem ül
az ágyamon

nincs szóvirág
sem cikornya
csak való világ
ha mese volna

jó lenne újra
magasan szállni
nem a pocsolya
szélén dagonyázni

egymást szeretni
mint akkor régen
csak úgy elveszni
szemed tüzében

de a csend mesél
magam vagyok
bár megtehetném
nem lázadok


 

Következő alkotás >