Bizony László
Öt év a földgáz hasznositásának munkájából
Bányászat, vízügy | Energetika, energiahordozók
/
Szénhidrogén-termelés
"1912 augusztus 29-én Dicsőszentmártonban értekezletre gyűltek egybe, amelyen megbeszélték a teendőket s elhatározták, hogy részvénytársaságot alapítanak a vármegye területén felfedezett földgáz hasznosításának céljával. Ez az értekezlet volt a bölcsője a »Kisküküllővármegyei Földgáz Részvénytársaság«-nak."
2014-06-26
Megtekinthető verziók
PDFZIP verziók
PDF URL: https://mek.oszk.hu/13000/13039 URN: http://nbn.urn.hu/N2L?urn:nbn:hu-127470Látogatások: 3 066