Bolyongó lélek
Bolyong a lelkem,
csak nem tudom miért?
Lehet, hogy érted,
vagy más valakiért?
Ti sem tudtok élni,
én sem tudtam soha.
Az életetek, mint az enyém,
azért mostoha!
Tanuljunk hát együtt,
hogy boldogok legyünk.
Merjük kimondani,
ha szeretnek, s ha,
mi is szeretünk!
Hisz elszáll a pillanat
és nem jön vissza már.
Csak bolyong a lelkünk,
nem találja honát!