Azt hittem
Azt hittem, a szívemhez a kulcsot
Te megtaláltad.
De csak játék lett volna az egész?
Csupán csak látszat?
Oly szép szavakat suttogtál nekem.
Azt mondtad, ez több mint egy szerelem.
Nem történt semmi, csak beszélgettünk
Szavakban szerettünk, és szenvedtünk.
Mint két bolondos, szerelmes diák,
Ki nem mer szeretni!
Nekünk a múltat el kell már feledni!
Elszállt az idő, ősz lett a hajunk,
Szívünkben mindig diákok maradunk