Egy csillag
Lelkemben egy csillag
Újra lángra lobbant.
Megláttalak benneteket,
S szívem nagyot dobbant.
Ó a karácsonytól,
Jaj de nagyon féltem,
Mert ha ti nem vagytok,
Nincs is miért élnem!
De nem lett árva
Az én karácsonyom
Gondolatban mindig
A kezeteket fogom.
Eljöttetek hozzám,
S szeretetet kaptam,
Cserébe nektek
Szeretetet adtam.
Milyen öröm látni
Újra benneteket,
Hisz a legnagyobb kincs
Az emberi szeretet
Hiába van palotád,
S milliós kincsed,
Ha szívedben
Szeretet nincsen!