Higgyetek a csodákban!
Hányszor lemondtam az életemről,
Hisz nem akartam élni!
De nem tudjátok mit jelent,
a magánytól félni!
Különbség van választott,
és kényszer magány között.
Amikor nem tudsz járni és lesed,
talán valaki hozzád zörög?
De másé volt a lépés,
máshová zörögtek.
Agyadban az emlékek,
mint filmek a vásznon,
egyre csak pörögnek.
Mondd, Te mit tennél?
Valószínű, hogy öngyilkos akarnál lenni?
Vagy valami borzasztót szeretnél tenni!
Vagy azt mondanád, mindenért kár volt.
Vagy üveghez nyúlnál, keresve a mámort?
Ne tedd kedves barátom!
Légy férfi, vagy nő.
Bízz benne a boldogság,
Neked is elérhető!